(جام یوفا)UEFA

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  آخرین نماینده فوتبال جزیره در رقابت های اروپایی این فصل با شکستی سنگین و غیر منتظره از دور رقابت های لیگ اروپا کنار رفت تا هفته تلخ انگلیسی ها که با حذف تیم های آرسنال و منچسترسیتی آغاز شده بود به تلخ ترین وجه ممکن به پایان برسد.

  به گزارش طرفداری از ساعت 21:30 دقیقه امشب به وقت تهران شاگردان روبرتو مارتینز در تیم فوتبال اورتون پس از پیروزی 2-1 در مسابقه رفت این بار در خاک کشور اکراین به مصاف تیم فوتبال دیناموکیف رفتند.

  مسابقه بر خلاف انتظار با حملات اورتونی ها آغاز شدو آن ها با حرکت و ضربات از راه دور رس بارکلی و روملو لوکاکو موقعیت هایی را بر روی دروازه تیم اکراینی خلق کردند، اما بر خلاف انتظار این تیم میزبان بود که توانست با یکی از اولین حرکات خود در دقیقه 15 توسط شوت از راه دور زیبای آندری یارمولنکو سرشناس به گل رسید.

  پس از این گل شاگردان مارتینز فشار حملات خود را افزایش داده و پس از برخود شوت تماشایی رس بارکلی به تیرک دروازه باز هم این لوکاکو بود که در دقیقه 29 و با ضربه از راه دور خود ناجی تافی ها شد.

  اما این پایان کار این نیمه فوق العاده تماشایی نبود و سفید پوشان میدان در دو حمله پیاپی در دقایق 35 و 37 با درخشش میگل ولوسو پرتغالی و مشهور نتیجه را 3-1 به سود خود رقم زدند.

  نیمه دوم را مطابق انتظار تیم انگلیسی باز هم بهتر آغاز کرد، اما این بار نیز با نمایش ضعیف تیم هاوارد و مدافعان اورتون در دقیقه 56 اولگ گوسف ملی پوش بود که در بهت و حیرت هواداران اورتون گل چهارم بازی را نیز به ثمر رساند. در ادامه دیگر شاگردان مارتینز که چیزی برای از دست دادن نداشته حملات خود را افزایش داده و یک بار دیگر نیز توسط ضربه فنی رس بارکلی تیر دروازه را به لرزه در آوردند، اما در نهایت این حملات راه به جایی نبرد و بالعکس ویتوریو آنتونس مدافع چپ دینامو در دقیقه 76 با شوت از راه دور تماشایی خود گل پنجم اکراینی ها را نیز به ثمر رساند  تا  حتی ضربه سر فیل جاگیلکا ملی پوش در دقیقه 83 نیز نتواند مانع از رقم خوردن شکست سنگین و خارج از خانه تافی ها و تکمیل هفته اسف بار فوتبال انگلستان شود.

  منیع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 453 تاريخ : شنبه 22 فروردين 1394 ساعت: 15:53
  برچسب‌ها :

  دانلود خلاصه بازی اورتون و دیناموکیف

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 442 تاريخ : دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت: 1:29
  برچسب‌ها :

  تیم اورتون تنها تیم انگلیسی باقی مانده در لیگ اروپا بازی خودشو در خونه با نتیجه دو بر یک برد و حالا باید منتظر بازی برگشت باشیم و ببینیم اورتون در اوکراین چه خواهد کرد

  امیدواریم اورتون از این مرحله هم عبور کنه و با قدرت به سمت قهرمانی پیش بره

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 451 تاريخ : دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت: 1:27
  برچسب‌ها :

  سلام

  چند وقت نبودم اما حالا که برگشتم ایشالا جوری بشه مثل قبل همیشه بمونم اینم یه صحنه زیبا از یه برد زیبا

  بازی رفت هم 4-1بردیم

  هر چقدر تو لیگ برتر نتیجه مطلوب بدست نمیاد تو لیگ قهرمانان خدارو شکر خوب کار میکنیم

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 188 تاريخ : جمعه 8 اسفند 1393 ساعت: 17:03
  برچسب‌ها :

  وولفسبورگ در دور پنجم از مرحله گروهی یورو لیگ در فولکس واگن آره نا میزبان اورتون بود. و در پایان با 2 گل مغلوب این تیم شد.

  بازی در نیمه اول با برتری وولفسبورگ آغاز شد و این تیم 3 بار توسط پرشیچ در 10 دقیقه ابتدایی در موقعیت گلزنی قرار گرفت. دقیقه 13 اولین موقعیت جدی اورتون رقم خورد و ضربه سر استین به تیرک عمودی افقی دروازه برخورد کرد. در دیگر دقایق نیمه اول وولفسبورگ کماکان تیم برتر میدان بود و ضمن ایجاد موقعیت های گل زیاد یکبار موفق به باز کردن دروازه هاوارد هم شدند اما کمک داور به اشتباه گل پرشیچ را آفساید اعلام کرد. در دقایق پایانی نیمه اول و روی یک ضدحمله سریع اورتون به گل دست یافت و نیمه اول را با برتری به رختکن رفت.

  نیمه دوم هم با برتری وولفسبورگ آغاز شد و ضربات بازیکنان این تیم یکی پس از دیگر یا توسط تیم هاوارد مهار شدند یا به بیرون رفتند. در این نیمه هم وولفسبورگ به یک گل دست یافت که دوباره توسط کمک دارو آفساید اعلام شد. یک بار هم شوت زمینی پرشیچ به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. بعد از زدن گل دوم اورتون فشار حملات وولفسبورگ دوباره بیشتر شد اما بازیکنان این تیم در باز کردن دروازه هاوارد ناموفق بودند. در دقایق پایانی بازی راس بارکلی هم موفق به گلزنی شد ولی کمک داور به درستی اعلام آفساید کرد.

  با این نتیجه در پایان دور پنجم گروه H اورتون با 11 امتیازصعود خود را مسجل کرد و وولفسبورگ با 7 امتیاز باید در روز آخر در فرانسه با لیل 4 امتیازی دیدار کند و در صورت کسب مساوی یا برد می تواند به عنوان تیم دوم این گروع راهی مرحله بعدی شود. دیگر بازی این گروه امشب بین تیم های کراسنودار روسیه و لوسک لیل در روسیه 1-1 مساوی شد.

  0-1 لوکاکو؛ دقیقه 43: پس از رفت و برگشت ضربه کرنر روی دروازه اورتونف بازیکنان این تیم با 3 پاس سریع لوکاکو را از میانه میدان تک به تک کردند و او پس حرکت 40 متری با توپ دروازه وولفسبورگ را گشود.

  0-2 میرالاس؛ دقیقه 75: روی پاس عمقی لوکاکو میرالاس در موقعیت گلزنی قرار گرفت و پس از سرتوپ زدن با ضربه پای راست توپ را در گوشه راست دروازه بنالیو قرار داد.

  منبع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 218 تاريخ : شنبه 8 آذر 1393 ساعت: 14:31
  برچسب‌ها :

  اورتون در هفته چهارم یورو لیگ میزبان لیل فرانسه بود و موفق شد با نتیجه 3-0 این تیم را شکست دهد.

  دانلود خلاصه بازی

  دو تیم در حالی به مصاف هم می رفتند که بازی رفت بدون گل مساوی شده بودند و هر تیم فرانسوی برای زنده نگه داشتن امید صعودش چشم به امتیازات این دیدار داشت. بازی در نیمه اول تا دقیقه 20 آرام و متعادل پیش می رفت ولی بعد از آن با افزایش فشار اورتون این تیم دقیقه 26 توسط عثمان به گل دست پیدا کرد. برتری اورتون بعد از این گل ادامه یافت و این تیم در دقایق رو به پایان نیمه گل دوم را هم به ثمر رساند. زننده این گل فیل جایگیلکا مدافع ملی پوش اورتون بود.

  نیمه دوم هم با برتری کامل اورتون همراه بود و این تیم توانست گل سوم را هم در دقیقه 60 توسط نی اسمیت به ثمر رساند. در ادامه حملات و تلاش های تیم لیل به جایی نرسید و اورتون توانست بازی را با نتیجه 3-0 به سود خود به پایان رساند.

  با این نتیجه اورتون 8 امتیازی شد و لیل 4 امتیازی باقی ماند.

  منبع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 239 تاريخ : جمعه 16 آبان 1393 ساعت: 3:48
  برچسب‌ها :

  در ادامه دور سوم مرحله گروهی بازی های یورولیگ، امشب دو تیم لیل و اورتون از گروه هشتم به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی برنده نداشت.

  گزارش بازی:

  نیمه اول:

  این نیمه تقریبا پایاپای پیش رفت. دو تیم حملاتی روی دروازه یکدیگر داشتند اما در هیچکدام موقعیت مهمی روی دروازه حریف ایجاد نشد. شاید یکی از مهم ترین موقعیت های این بازی شوت اتوئو بعد از یک دو با پینار بود که توسط کامنی دفع شد.

  نیمه دوم:

  این نیمه نیز فاقد موقعیت های جدی روی دروازه ها بود و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد. مهم ترین موقعیت بازی در دقایق پایانی اتفاق افتاد جایی که روی یک ضدحمله، شوت اتوئو با اختلافی اندک به بیرون رفت.

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 183 تاريخ : پنجشنبه 1 آبان 1393 ساعت: 21:42
  برچسب‌ها :

  بازی مساوی شد میشه گفت نتیجه خوبی در بیرون از خونه گرفتیم

  با4امتیاز در صدر جدول هستیم

  اینم عکس هایی از بازی

   

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 283 تاريخ : جمعه 11 مهر 1393 ساعت: 5:53
  برچسب‌ها :

  از گروه H لیگ اروپا اورتون در گودیسون پارک میزبان ولفسبورگ بود و توانست با نتیجه 4 -1 میهمان خود را شکست دهد.

  بازی در 10 دقیقه ابتدایی با برتری ولفسبورگ همراه بود و چند شوت بازیکنان این تیم توسط مدافعین بولکه شد. در ادامه اورتون چند حمله روی دورازه ولفسبورگ انجام داد و به گل رسید. بعد از این گل بازی نسبتا آرام دنبال شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم انجام دادند تا اینکه اوتون دوباره در دقایق پایانی نیمه اول گل دوم را به ثمر رساند.

  ولفسبورگ نیمه دوم را با یک تغییر آغاز کرد و آروون هانت به جای جونیور مالاندا وارد بازی شد. اورتون در همان دقایق ابتدایی نیمه روی اشتباه محرض داور صاحب پنالتی شد و گل سوم این تیم به ثمر رسید. بعد از این گل ولفسبورگ حاکم میدان شد و موقعیت های متعددی روی دورازه اورتون خلق کرد که درخشش هاوارد مانع از گلزنی این تیم شد.

  در دیگر بازی این گروه تیم های لیل فرانسه و کراسنودار روسیه به تساوی 1-1 دست یافتند.

  شرح گل ها

  1-0 (رودریگز '15): حرکت ترکیبی بازیکنان اورتون با پاس رو به جلوی بینز برای نی اسمیت همراه بود. ضربه  نی اسمیت را رودریگز به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

  2-0 (کولمن '1+45): حرکت به داخل میرالاس و ضربه ناگهانی او با دفع ناقص بنالیو همراه بود و توپ برگشتی با پاس خوب بینز و ضربه سر کولمن از نزدیکی های خط دروازه به گل دوم تبدیل شد.

  3-0 (بینز '47): پاس رو به عقب با اشتباه نوخه مدافع ولفسبورگ همراه بود. نوخه بیرون از محوطه روی میرالاس مرتکب خطا پنالتی شد ولی داور به اشتباه پنالتی اعلام کرد و بینز ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد.

  4-0 (میرالاس 89): پاس عمقی اتوئو پشت سر مدافعین ولفسبورگ به میرالاس رسید و او در مصاف تک به تک گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

  1-4 (رودریگز 90+4 ): رودریگز از روی ضربه ایستگاهی از فاصله حدود 25 متری به زیبایی دروازه هاوارد را گشود.

  ترکیب دو تیم و آمار بازی 

   

  منبع:

  http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/194515/%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%86-4-1-%D9%88%D9%84%D9%81%D8%B3%D8%A8%D9%88%D8%B1%DA%AF%D8%9B-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C%D9%86-%DA%AF%D8%B1%DA%AF-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%B3%D9%88%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 346 تاريخ : جمعه 28 شهريور 1393 ساعت: 17:07
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها