راس بارکلي قرارداد جديدي با اورتون امضا کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : باشگاه اورتون انگلیس روز سه شنبه اعلام کرد راس بارکلی هافبک انگلیسی قرارداد جدید چهار ساله ای را با ... با عنوان : راس بارکلي قرارداد جديدي با اورتون امضا کرد بخوانید :

باشگاه اورتون انگلیس روز سه شنبه اعلام کرد راس بارکلی هافبک انگلیسی قرارداد جدید چهار ساله ای را با این باشگاه امضا کرده است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، باشگاه اورتون در پایگاه اینترنتی این باشگاه اعلام کرد :« راس بارکلی با امضای قراردادی جدید در گودیسون پارک به طور بلند مدت در این باشگاه بازی خواهد کرد».
این باشگاه افزود :« این بازیکن 20 ساله قرارداد جدید چهار ساله ای را امضا کرد و دست‌کم تا پایان فصل 2017 - 2018 در اورتون خواهد بود ».
شایعاتی در خصوص احتمال پیوستن بارکلی به باشگاه هایی از جمله منچستر یونایتد وجود داشت. با این حال، بارکلی گفت فکری به جز امضای قرارداد جدید با باشگاه اورتون و ماندن در این باشگاه در سر نداشته است.
بارکلی به پایگاه اینترنتی باشگاه اورتون گفت :« امضای یک قرارداد جدید یک رویاست. من بیشتر دوران فوتبال خود را در اورتون بازی کرده ام ».
بارکلی نخستین بازی خود برای تیم فوتبال اورتون را در فصل 2011 - 2012 مقابل کویینز پارک رنجرز انجام داد و در 56 بازی برای این تیم به میدان رفته است.
تیم فوتبال اورتون فصل قبل در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار گرفت.

 

منبع:

http://www.iribnews.ir/NewsText.aspx?ID=171916

...
نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 305 تاريخ : پنجشنبه 16 مرداد 1393 ساعت: 20:51

نظر سنجی

شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :