مجری مشهور زن تلویزیون حامی تیم لیگ برتری شد

ساخت وبلاگ
چکیده : مجری تلویزیون و حامی مشهور، با قرار دادن تصویری از خود با لباس آبی اورتون در سایت هواداران باشگاه، ب... با عنوان : مجری مشهور زن تلویزیون حامی تیم لیگ برتری شد بخوانید :

مجری تلویزیون و حامی مشهور، با قرار دادن تصویری از خود با لباس آبی اورتون در سایت هواداران باشگاه، به طور رسمی حمایت خود را از این تیم نشان داده است.

 

"آماندا هولدن" کاشف استعدادها و هوادر سرسخت تیم فوتبال اورتون، مهر تأییدی بر حمایت خود از این تیم زد.


مجری تلویزیون و حامی مشهور، با قرار دادن تصویری از خود با لباس آبی اورتون در سایت هواداران باشگاه، به طور رسمی حمایت خود را از این تیم نشان داده است.

سال گذشته، وی به جمع هوادارن این تیم که به نشان انتخابی رأی دادند، پیوست. وی در سال 2013 در صفحه توئیتر خود نوشت: سوالی برای هواداران اورتون. این رأی من برای اورتون جدید است، نظر شما چیست؟


بیش از 20000 نفر از هواداران در این فرآیند شرکت کردند و بیش از 400 نفر نیز برای طراحی نشان اورتون زمان گذاشتند و طرح مورد نظرشان را از طریق سایت باشگاه ارسال کردند.

هوادارن این فرصت را داشتند تا تمایل خود را برای نشان ویژه تیم شان بیان کنند، علاوه بر این آنها بر ضرورت توجه به عناصر ارزشمند نظیر برج "شاهزاده روپرت" و سال پایه گذاری باشگاه یعنی 1878 تأکید داشتند.

نشان جدیدی که توانست بیشترین رأی را به دست بیاورد مجموعه ای از عناصر سنتی باشگاه اورتون نظیر جمله معروف "'Nil satis nisi optimum " به زبان لاتین که معنای آن "تنها بهترین خوب است" است، در خود جای داده است.

 

منبع:

http://www.seemorgh.com/sport/4109/208797.html

...
نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 247 تاريخ : چهارشنبه 9 مهر 1393 ساعت: 18:55

نظر سنجی

شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :