برنلی ۱ – ۳ اورتون

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  دو تیم برنلی و اورتون در یک بازی حساس در ورزشگاه تورف مور شهر برنلی به مصاف یکدیگر رفتند.
   

  نیمه اول:

  علیرغم پیش افتادن زودهنگام میزبان توسط اتوو (‘۴) اما این تلاش های آبی و زرشکی پوشان برنلی بود که باعث شد بازی خیلی زود به تعادل کشیده شود و این تیم توسط دنی اینگس به گل رسید (‘۲۰)؛ با این حال اما فشار تافی ها باز هم خط دفاع شکننده برنلی را ویران کرد و این بار روملو لوکاکو (‘۲۹) بود که اورتون را پیش انداخت. پس از این گل اتفاقی خاصی در جریان بازی رخ نداد و بازی در نیمه اول با پیروزی آبی پوشان لیورپولی به پایان رسید.

  نیمه دوم:

  با شروع نیمه دوم اما بر خلاف انتظار این باز هم اورتونِ میهمان بود که حملات بی امان خود را دامه داد  و در نهایت نیز تافی ها بار دیگر روی غفلت مدافعان برنری در اواخر بازی توسط اتوو (‘۸۵) به گل رسیدند تا کار برنلی تمام شود. با این نتیجه اورتون جایگاه خود را در رده نهمی تثبیت کرد و برنلی نیز در جایگاه نوزدهم ماند با این تفسیر که در صورت امتیاز گفتن کیو پی آر از استون ویلا این جایگاه نیز از دست خواهد رفت. در این بازی نیز بازیکنان اورتون چندین بار تیرک دروازه برنلی را به لرزه در آوردند.

  شرح گل ها:

  ساموئل اتوو (دقیقه ۴): اتوو موفق شد با یک ضربه سر از وسط محوطه جریمه دروازه میزبان را باز کند؛ پاس این گل توسط بینس داده شد.

  دنی اینگس (دقیقه ۲۰): اینگس به راحتی موفق شد با یک ضربه پاس راست زیبا دروازه هاوارد را باز کند و کار را به تساوی بکشاند.

  روملو لوکاکو (دقیقه ۲۹): مهاجم بلژیکی اورتون با ضربه ای فوق العاده از داخل محوطه جریمه، گوشه چپ دروازه برنلی را هدف گرفت تا با گل زنی کمی از بار انتقادات نسبت به خود را کم کند.

  ساموئل اتوو (دقیقه ۸۵): بار دیگر این مهاجم کهنه کار اورتون بود که با یک ضربه پای راست از بیرون محوطه جریمه از پاس پینار استفاده کرد و دروازه برنلی را باز کرد تا برد اورتون قطعی شود.

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 162 تاريخ : يکشنبه 4 آبان 1393 ساعت: 20:38
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها