رکوردشکنی مالی اورتون

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش خبرگزاری اسکای اسپورتس، این سود حاصل افزایش 39 درصدی گردش مالی باشگاه و رسیدن آن ... با عنوان : رکوردشکنی مالی اورتون بخوانید :

به گزارش خبرگزاری اسکای اسپورتس، این سود حاصل افزایش 39 درصدی گردش مالی باشگاه و رسیدن آن به 120/5 میلیون پوند است که این نیز خود مدیون درآمد حق پخش تلویزیونی باشگاه است. به لطف قرارداد جدید حق پخش تلویزیونی لیگ برتر، اورتون توانست از این راه 88/5 میلیون پوند درآمد داشته باشد.

درآمد عملیاتی تافی ها قبل از نقل و انتقال بازیکنان در سال مالی اخیر، که 31 ماه می به پایان رسید، 23 میلیون پوند بود که این مبلغ یک رشد عظیم نسبت به درآمد ناچیز 700 هزار پوندی سال پیش آن ها محسوب می شود.

مروان فلاینی، ویکتور آنیچبه و نیکیچا یلاویچ همگی گودیسون پارک را در ازای مبالغی هنگفت ترک گفتند و امثال آرونا کونه، جوئل روبلز، آنتولین آلکاراز، جیمز مک کارتی و آیدن مک گیدی به باشگاه پیوستند.

اما نتایج کنونی شامل رکورد نقل و انتقالات باشگاه؛ یعنی روملو لوکاکو که با 28 میلیون پوند آمد یا خرید گرت بری، محمد بسیچ و ساموئل اتوئو نمی شوند.

روبرتو مارتینز این تیم را به رده پنجم لیگ برتر رساند و در این مسیر با کسب 72 امتیاز، رکورد امتیازات کسب شده توسط این تیم در یک فصل لیگ برتر را شکست. رئیس باشگاه، بیل کنرایت، نمی توانست خوشحالی اش را از این موضوع پنهان کنند.

وی گفت: "فصل قبل یک فصل خاص بود که باعث شد مثبت بینی جوانان، یک سبک بازی شجاعانه و نوین، کیفیت فردی بالا و یک روحیه تیمی مانا، که در تمامی تیم های اورتون جاری است، با هم تلفیق شوند.

"فصلی که در آن رکورد امتیازات باشگاه در لیگ برتر شکسته شد - مجموع امتیازاتی که شاید در هر فصل دیگری اگر به دست می آمد، ضامن حضور ما در لیگ قهرمانان بود.

"ساده بگویم، فصلی بود که نمی خواستیم به پایان برسد."

باشگاه توانست مجموع بدهی هایش را از 45/3 میلیون پوند به 28/1 کاهش دهد. درآمدهای حاصله از ورزشگاه 1/9 میلیون پوند افزایش یافتند و درآمد حاصل از اسپانسرینگ، تبلیغات و فروش محصولات باشگاه از 7/6 میلیون پوند به 8/4 رسید.

مدیر اجرایی باشگاه، رابرت الستون، گفت: "نتایج عالی ما در سال 14-2013، انعکاس انگیزه، تعهد و سخت کوشی تمامی کارکنان باشگاه است.

"کار تیمی و اولویت های واضح، همیشه نقشی بنیادی در موفقیت ما ایفا خواهند کرد و در بالاترین سطح باشگاه، شوق و استعداد مربی فوق العاده مان به شکلی بی نظیر با بصیرت و فداکاری رئیس مان هم خواهنی دارد.

"این تلاش ها در کنار هم با یک استراتژی واضح شکل گرفته اند و ما آن ها را اختصاصاً هدف قرار خواهیم داد تا موفقیت تیم اول اورتون را تضمین کنیم.

"نتایج مالی ما، افزایش درآمدها، تحت کنترل ماندن هزینه ها و کاهش بدهی ها را برجسته می سازند و وقتی آن بنیان مستحکم مالی را با تیمی از بازیکنان در حال رشد، که هر روز بر ارزش شان افزوده می شود، ترکیب می کنیم، آن گاه کاملاً حق داریم که در مورد فرصت های آینده خود مطمئن و خوش بین باشیم."

منبع

...
نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 257 تاريخ : دوشنبه 12 آبان 1393 ساعت: 7:41

نظر سنجی

شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :