مارتینز: لوکاکو می‌‌تواند بهترین مهاجم جهان شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  روبرتو مارتینز سرمربی اورتون می‌‌گوید خرید ۲۸ میلیون پوندی آنها از چلسی می‌‌تواند روزی به بهترین مهاجم دنیا تبدیل شود.

  به گزارش ساکروی، روملو لوکاکو در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر ۳ بار گلزنی کرده است و مارتینز می‌‌گوید این مهاجم ۲۱ ساله بلژیکی پتانسیل بهترین شدن را دارد. وی می‌‌گوید:"به یاد داشته باشید که اسلحه روم این است که می‌‌تواند به بازی عرض ببخشد. هیچکس در ترکیب ما نمی‌‌تواند چنین چیزی به ما بدهد. او کسی‌ که توپ را کنترل می‌‌کند و به حریف ترس می‌‌دهد زیرا که آنها همواره بازیکنانی که نزدیک او هستند را یارگیری می‌‌کنند و این فضا را به تیم ما می‌‌دهد.

  "او قدرت و سرعت را همزمان دارد و به صورت ذاتی قادر به رساندن توپ است. از کار کردن با روم خوشحالم. حقیقت این است که جام جهانی‌ رسیدن به فرم خوب او را دشوار کرده بود و ما مجبور بودیم کمی‌ بدن سازی او را به تاخیر بیندازیم با این حال من هنوز می‌‌دانم که چه پتانسیلی دارد. او دقیقا چیزی است که تیم می‌‌خواهد. او یک بازیکن برنده است و می‌‌خواهد به بهترین مهاجم جهان تبدیل شود که پتانسیل آن را دارد."

  منبع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 239 تاريخ : دوشنبه 3 آذر 1393 ساعت: 10:04
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها