وولفسبورگ 0-2 اورتون

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  وولفسبورگ در دور پنجم از مرحله گروهی یورو لیگ در فولکس واگن آره نا میزبان اورتون بود. و در پایان با 2 گل مغلوب این تیم شد.

  بازی در نیمه اول با برتری وولفسبورگ آغاز شد و این تیم 3 بار توسط پرشیچ در 10 دقیقه ابتدایی در موقعیت گلزنی قرار گرفت. دقیقه 13 اولین موقعیت جدی اورتون رقم خورد و ضربه سر استین به تیرک عمودی افقی دروازه برخورد کرد. در دیگر دقایق نیمه اول وولفسبورگ کماکان تیم برتر میدان بود و ضمن ایجاد موقعیت های گل زیاد یکبار موفق به باز کردن دروازه هاوارد هم شدند اما کمک داور به اشتباه گل پرشیچ را آفساید اعلام کرد. در دقایق پایانی نیمه اول و روی یک ضدحمله سریع اورتون به گل دست یافت و نیمه اول را با برتری به رختکن رفت.

  نیمه دوم هم با برتری وولفسبورگ آغاز شد و ضربات بازیکنان این تیم یکی پس از دیگر یا توسط تیم هاوارد مهار شدند یا به بیرون رفتند. در این نیمه هم وولفسبورگ به یک گل دست یافت که دوباره توسط کمک دارو آفساید اعلام شد. یک بار هم شوت زمینی پرشیچ به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. بعد از زدن گل دوم اورتون فشار حملات وولفسبورگ دوباره بیشتر شد اما بازیکنان این تیم در باز کردن دروازه هاوارد ناموفق بودند. در دقایق پایانی بازی راس بارکلی هم موفق به گلزنی شد ولی کمک داور به درستی اعلام آفساید کرد.

  با این نتیجه در پایان دور پنجم گروه H اورتون با 11 امتیازصعود خود را مسجل کرد و وولفسبورگ با 7 امتیاز باید در روز آخر در فرانسه با لیل 4 امتیازی دیدار کند و در صورت کسب مساوی یا برد می تواند به عنوان تیم دوم این گروع راهی مرحله بعدی شود. دیگر بازی این گروه امشب بین تیم های کراسنودار روسیه و لوسک لیل در روسیه 1-1 مساوی شد.

  0-1 لوکاکو؛ دقیقه 43: پس از رفت و برگشت ضربه کرنر روی دروازه اورتونف بازیکنان این تیم با 3 پاس سریع لوکاکو را از میانه میدان تک به تک کردند و او پس حرکت 40 متری با توپ دروازه وولفسبورگ را گشود.

  0-2 میرالاس؛ دقیقه 75: روی پاس عمقی لوکاکو میرالاس در موقعیت گلزنی قرار گرفت و پس از سرتوپ زدن با ضربه پای راست توپ را در گوشه راست دروازه بنالیو قرار داد.

  منبع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 219 تاريخ : شنبه 8 آذر 1393 ساعت: 14:31
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها