روبرتو مارتینز: نتیجه بازی منصفانه نبود | بلاگ

روبرتو مارتینز: نتیجه بازی منصفانه نبود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

سرمربی اورتون باور دارد که نتیجه بازی تیمش مقابل تاتنهام منصفانه نبوده است.

با اینکه اورتون با گل زیبای میرالاس جلو افتاد ولی گل های اریکسن و سولدادو موجب شد تا تافی ها دست خالی از وایت هارت لین بازگردند. روبرتو مارتینز سرمربی اورتون پس از پایان بازی در مورد این مسابقه گفت:

"واقعا مایوس هستیم زیرا به نظرم بازیکنان ما شایسته این نبودند که در پایان بازی با دست خالی زمین را ترک کنند. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و گلی زیبا به ثمر رساندیم که این امر (گلزنی در خانه حریف) یکی از سخت ترین کارها در فوتبال امروز است. احساس می کنم بعد از آن باید برای زدن گل دوم تلاش می کردیم تا بازی را تمام کنیم ولی نتوانستیم  ریتم خوب خود را ادامه دهیم. بعد از آن با دو گلی که تاتنهام با اندکی شانس به ثمر رساند شرایط بازی برای ما اندکی عجیب و غیر منتظره شد.

در نیمه دوم واکنش بسیار خوبی نشان دادیم و فرصت های گلزنی زیادی داشتیم و به اعتقاد من عملکرد ما در نیمه دوم ما را در موقعیت خوبی قرار داد و ما باید از فرصت ها استفاده می کردیم ولی در مجموع از نمایش تیم راضی هستم زیرا بازی کردن در اینجا آسان نیست و انرژی، جنگندگی و نمایشی که داشتیم بسیار بسیار خوب بود. به نظرم شایستگی نتیجه دیگری به جز شکست را داشتیم."

منبع

...
نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 300 تاريخ : سه شنبه 11 آذر 1393 ساعت: 14:53

آرشیو مطالب

نظر سنجی

شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :