مارتینز: با منچستر سیتی رابطه بسیار خوبی داریم اما هنوز برای بارکلی پیشنهادی داده نشده است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سرمربی تیم اورتون می گوید که منچستر سیتی هنوز پیشنهادی رسمی برای بارکلی ارائه نداده است.

  به گزارش سایت گل، روبرتو مارتینز پیش از سفر کردن به ورزشگاه اتحاد می گوید که منچستر سیتی هنوز هیچ حرکتی برای جذب بارکلی انجام نداده است.گل متوجه شده است که باشگاه منچستر سیتی با اعتماد به نفسی بالا قصد دارد تا راس بارکلی را به شهر منچستر بیاورد و آن ها مبلغ 50 میلیون پوند برای این بازیکن را منصفانه می دانند.

  با این حال مارتینز می گوید که سیتی هنوز هیچ علاقه ای به این بازیکن نشان نداده است و آن ها هم چنان امیدوارند تا بارکلی را در اورتون نگه دارند.

  "ما یک رابطه بسیار دوستانه با سیتی داریم. ما گرت بری بری را ابتدا از آن ها قرض گرفتیم و سپس قراردادش را نهایی کردیم و رابطه دو باشگاه همیشه صمیمی بوده است اما هنوز هیچ موضوعی در مورد بارکلی به وجود نیامده است.راستش را بخواهید، سیتی هنوز هیج تلاشی برای جذب بارکلی نکرده است،وقتی باشگاهی بخواهد بازیکنش را به فروش برساند شما می توانید سعی کنید، اما باشگاه ما چنین قصدی ندارد."

  منبع:

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 252 تاريخ : شنبه 15 آذر 1393 ساعت: 15:33
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها