مارتینز: اشتباهات داوری دلیل اصلی باخت ما بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  روبرتو مارتینز سرمربی اورتون به انتقاد از عملکرد داور بازی پس از شکست تیمش مقابل منچسترسیتی پرداخت.

  به گزارش اسکای، برخورد جاگیلکا با میلنر در درون محوطه جریمه از سوی داور بازی، آندره ماریر، پنالتی تشخیص داده شد تا یحیی توره تک گل بازی را به ثمر برساند و تافی ها شکستی دیگر را تجربه کنند. روبرتو مارتینز پس از بازی به انتقاد از عملکرد داور پرداخت و در مورد خطای پنالتی گفت:

  "جیمز میلنر ابتدا به توپ رسید ولی جاگیلکا نمی توانست غیب شود. او تنها در مسیر توپ حرکت می کرد، جیمز مسیر توپ را عوض کرد و بدن آنها با یکدگیر برخورد کرد. فوتبال ورزشی درگیرانه است، فیل جاگیلکا سعی نداشت روی میلنر خطا کند. اگر به واکنش جیمز میلنر نگاه کنید او حتی پس از آن سعی داشت دوباره روی پاهای خود بایستد و برای تصاحب توپ تلاش کند، اصلا و ابداً آن صحنه پنالتی نبود. صحنه ای بسیار شبیه به این در محوطه جریمه آن ها اتفاق افتاد، فرانک لمپارد و روس بارکلی با هم برخورد داشتند ولی خطایی گرفته نشد، بنابراین من واقعا از عملکرد داور مایوس شدم."

  مارتینز همچنین در مورد حرکت خطرناک مانگالا و برخورد او با ساموئل اتوئو گفت: "صحنه اول بدون هیچ شکی اخراج داشت. ساموئل اتوئو توپ را کاملا در اختیار داشت و مانگالا از پشت سر او را زد. شما می توانید از زانو و پای خود برای کنترل توپ استفاده کنید ولی او هیچ شانسی نداشت. پای او بسیار بالا بود و برخورد وحشتناکی با کمر ساوئل داشت. شما می توانید به راحتی بازی خطرناک را تشخیص دهید.دید داور کاملا واضح بود، هیچکس جلو او قرار نداشت و باید او را اخراج می کرد.

  به نظرم نیمه دوم واکنش ما خوب بود و من از نمایش تیم رضایت دارم و اگر عملکرد بد داور را کنار بگذاریم به نظرم در نیمه اول به اندازه کافی خوب نبودیم."

  منبع

  نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 320 تاريخ : دوشنبه 17 آذر 1393 ساعت: 8:30
  برچسب‌ها :

  نظر سنجی

  شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

  خبرنامه

  لینک دوستان

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها