روبرتو مارتینز شادمان از بازگشت اورتون

ساخت وبلاگ
چکیده : اورتون در بازی شب گذشته شروع ضعیفی داشت و تیم اوکراینی توانست در دقایق ابتدایی بازی به گل برسد. ... با عنوان : روبرتو مارتینز شادمان از بازگشت اورتون بخوانید :

اورتون در بازی شب گذشته شروع ضعیفی داشت و تیم اوکراینی توانست در دقایق ابتدایی بازی به گل برسد. اما استیون نایسمیت توانست در دقیقه 39 بازی کار را به تساوی کشانده و سرانجام پنالتی دقایق آخر روملو لوکاکو، کار را به سود یاران مارتینز به پایان رساند. به گزارش FourFourTwo ، روبرتو مارتینز از این بازگشت تیمش بسیار راضی به نظر می رسید:

"فکر می کنم شروع بد اورتون به دلیل ریتم بدی بود که به بازی داده بودیم. احساس می کنم مقداری کند و محتاط  بودیم که همین باعث می شد نتوانیم بازی خود را انجام دهیم. بعد از 20 دقیقه از جریان بازی دیگر ناامید شده بودیم.

در یک مسابقه مسائلی وجود دارد که باید انجام شود، مثل تعقیب بازیکن حریف در شرایط مختلف که همین مساله برای ما دردسر ساز شد و در دقایق ابتدایی گل خوردیم. بعد از آن نقطه از بازی، طرز فکر خود را تغییر دادیم و توپ را با سرعت بیشتری به گردش درآوردیم، و بعد از آن شخصیت بالایی از خود نشان دادیم. از آن مرحله به بعد دیگر خودمان بودیم."

سرمربی اورتون در مورد بازی برگشت پیشبینی خاصی ندارد، هرچند که به سختکوشی دیناموکیف نیز واقف است. حتی با وجود اینکه در نیمه دوم، بازی تحت کنترل اورتون بود، اما تیم اوکراینی نیز در ضد حملات زهر دار نشان می داد و حتی بد شانس هم بود که در دقیقه 82، داور مسابقه توپ ارسالی لئون عثمان برای دانیلو سیلوا را خطای هند تشخیص داد:

"فکر می کنم دینامو واقعا خوب دفاع کرد. آن ها جنگنده نشان دادند و  اعتماد به نفس بالایی نیز دارند. ما از پیروزی خود شادمانیم اما می دانیم که یک 90 دقیقه واقعا سخت در کیف در انتظارمان است."

منبع

...
نویسنده : جهانگرد اورتونی بازدید : 427 تاريخ : دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت: 1:30

نظر سنجی

شما به عملکرد اورتون با توجه به هزینه کمی که میکند چه نمره ای میدهید؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :